Maagiline abivahend PÜHVLI 3D LAMP

Tootekood: AV31
Laoseis: 5
Hind:
35,80 €
Kogus: - +

3D lamp, mis võimaldab kasutada 7 värvitooni. Kasutuses mitu valguse vaheldumise režiimi. Lambi suurus 16 x 20 cm, kaal 280 gr

Pühvli 3D efektlambis on olemas mitu olulist feng shui ravivahendit: valgus, värvid, liikumine.

NB! Pühvli lampi sisselülitades väestage see oma soovi, taotlusega.

Ruum, kus energia ei liigu, on surnud ruum. Inimestel, kes viibivad kodus vähe või on väheliikuvad, tasub ruumi tuua mõni liikuv detail. Selleks sobib ka valguse vaheldumise režiimile pandud Pühvli 3D lamp.

Lõbusad värviefektid toovad ruumi hea energialiikumise ning põnevad ja humoorikad värvilahendused tõstavad ruumi energiatset märgatvalt.

Kasutamine. Enne kasutamist eemaldage pühvli kujutisega akrüülplaadi mõlemalt poolelt kaitsekile. NB! Ärge puudutage akrüülpinda näppudega (hoidke kinni servadest), see mõjutab 3 D illusiooni. Asetage akrüülpaat pakendis kaasas olevale mustale alusele.

Ühendage lamp toitekaabli abil, USB juhtmega või asetage alusesse AA patareisid, 3 tükki. Sisselülitamiseks vajutage aluses olevat nuppu (hoia näppu nupul vähemalt 2 sek).

Lambi värvi muutmiseks vajutage toitenuppu. Iga kord kui vajutate kergelt nuppu, muudab lamp värvitooni. Kokku on 7 värvi: sinine, punane, roheline, kollane, lilla, valge ja tsüaansinine. Lambi väljalülitamiseks hoidke nuppu vähemalt 2 sekundit all.

Lambi pinda tohib puhastada pehme lapiga. Abrassiivseid ja niiskeid puhastusvahendeid mitte kasutada. Toode on mõeldud kasutamiseks ainult siseruumides.

Sarnased tooted

Bagua-sümbol on energeetiliselt tugev, aitab keskenduda oma elu- ja edustrateegiate loomisele, elluviimisele, kursist kinnipidamisele ja rohkendada edu.

Tootekood: MV06 ,   Laoseis: 20
Al. 3,60 €

Mündi eri külgedel on kujutatud hieroglüüfid, mis sisaldavad endas edu, rikkuse, külluse ja heaolu energiat. Kuna feng shui põhipostulaat on, et sarnane tõmbab sarnast, siis sellise mündi väljapanek hakkab sarnast energiat ka ligi meelitama. Soovitud energia jõudu lisab punase paela kasutamine. Kas sõlmitakse või punutakse mündid paela või kleebitakse need paelale.

Tootekood: OH01 ,   Laoseis: 92
0,90 €

Mündid on punutud punase siidipaela sisse. 

NB! Abivahend tuleb väestada soovi, taotlusega! 

Tootekood: OH14 ,   Laoseis: 5
8,80 €

Budda tähendus inimese jaoks on suuremeelsus, valgustatus, arusaamine, terviklikkus.

Budda pilt toetab meie eesmärke ja aitab väljendada meie elu mõtet. Budda kui mõistev toetaja.

Tootekood: AV20 ,   Laoseis: 28
2,00 €

Vaigust valmistatud, kerge ja pilkupüüdev ruumikujunduselement suurusega: 26 x 18 cm (konn); 30 x 20,5 cm (kala); 30 x 22 cm (jõehobu).

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kasutad (ruumis välja paned)?

Tootekood: AV27 ,   Laoseis: Hetkel otsas!
Al. 126,90 €