Koera aasta rahakaart punane DRAAKON

Tootekood: KoA17
Hind: 1,50 €
0,38 €
Kogus: - +

Rahaenergia aktiveerimise kaart sel aastal on punane DRAAKON (红色钱龙 Hongse qian long). 

Rahaenergia on Koera aastal küll olemas, kuid puudub selle valvur. Seega raha on pidevas leidmise ja kaotamise energias (ettevaatust riskeerimisega). Et raha jääks meie juurde pidama, siis tasub enda ligi hoida antud energia valvurit. Sel aastal valvab raha energiat Draakon. Punane lisab tasakaalu, tarkust ja õnne. Draakon, kes tuleb ülevalt taevast ja toob Tuule (rahatsooni nimi) abil külluse meie ellu. Seetõttu on soovitatav kanda rahakoti vahel terve aasta jooksul rahadraakoni sümbolit

Sarnased tooted
KOERA AASTA KAART

Tulemas on aasta, mis soosib isiklikke muutusi, igausuguste elustiili muutuste sisseviimist.Öeldakse, et Maa Koerale võib loota, ta on erapooletu ja õiglane vahemees – kui soovid, et sellest aastast kujuneb rahuotsiv hingetõmbe- ja ümberkorraldamiseaeg, siis tasub aastaenergiad austusega vastu võtta, oma eesmärgid kirja panna ning neid ka ellu viima hakata.

Tootekood: KoA04
0,61 € (75%)
2,45 €
Koera aasta märk

Pannes aasta looma sümboolika nähtavale kohale või kandes endaga kaasas, avaldame austust aastaloomale ja hea energia toetab meid kogu aasta vältel.

Märgi läbimõõt 32mm

Tootekood: KoA05
0,38 € (75%)
1,50 €
Koera aasta abikaart lehvikust

RAHA tsoon. Selle tsooni energiad on segaduses, kuid selle negatiivne mõju võrreldes perekonna tsooniga on palju nõrgem. Energia soovib tuua sinu ellu head, kuid vastuolu loob takistusi. Seega annab see teada, et mitte midagi ei tule niisama, vaid tuleb tegutseda.

Abivahendina feng shui klassika abikaart lehvikust.

Tootekood: KoA12
0,38 € (75%)
1,50 €
 Koera aasta abikaart päike

ABISTAJATE tsoon. See tsoon on sel aastal seotud tulevikuenergiaga ja kuna energia on muutuv, siis võib siin olla nii õnnestumisi kui pettumusi. 

Abivahendina abikaart päike.

Tootekood: KoA13
0,38 € (75%)
1,50 €
Koera aasta abikaart kolmnurkne jadeiit

TEADMISTE tsoon. Antud bagua ala energiad on sel aastal häiritud. Eelkõige mõjutab see rahaenergiat, sest teadmiste tsoon on sel aastal seotud majandusküsimustega. 

Abivahend kolmnurkne jadeiit.

Tootekood: KoA15
0,38 € (75%)
1,50 €