Koera aasta abikaart päike

Tootekood: KoA13
Hind: 1,50 €
0,75 €
Kogus: - +

ABISTAJATE tsoon. See tsoon on sel aastal seotud tulevikuenergiaga ja kuna energia on muutuv, siis võib siin olla nii õnnestumisi kui pettumusi. 

Abivahendina abikaart päike.

Selle tsooni kaudu saab sel aastal toetada meest ja eelkõige mehe tervist. NB! Vaadake, et siin alas pole liiga palju vett, see nõrgestab mehe tervist.

Vaatamata mõningatele takistustele, on see siiski päris heas toonuses eluvaldkond. Kuid on üks soovitus, kui sinu magamistuba on selles alas, siis mitte magada peaga loode ilmakaare suunas, või kui asub töökoht siin, siis mitte töötada näoga loode suunas. See ala toetab sel aastal töökoha ja kodu vahetust. Stimuleerib intellektuaalset ja hingelist arengut, toetab reise ning aktiveerib seda, mis on seotud oma sise- ja välismaailma arenguga, õppimisega, uue info saamisega.

Kui siin alas asub kodu peauks või magamistuba, vajab see bagua tsoon kindlasti tasakaalustajat.

Selle ala kaudu saab kiirendada asjade kulgu, karjääri arengut, staatuse paranemist, palga tõusu. See ala on hea juhtidele, poliitikutele, sõjaväelastele, üldse peremeestele.

Riskeerimine toob sel aastal halva õnne.

Sarnased tooted
Kümmenurk

Energeetiline laadija – KÜMMENURK. Komplektis 2 tk (läbimõõt 12,5 cm)

Kümmenurga abil saab ravida taimi ja teisi elusolendeid. Samuti saab energeetiliselt laadida esemeid (näiteks enne bagua tsooni aktiveerimist), toiduaineid, ravimeid, vedelikke. Tarbides laetud vett oleme tervemad ja tugevamad. Laadimisaeg kuni 48h.

Tootekood: LA01
9,40 €
Koera aasta feng shui 7 energia kalender

Igal päeval on oma energia ja mõju. Koera aasta feng shui kalendris on välja toodud 7 olulisemat kvaliteeti: abiellumise energia, lepingute sõlmimise energia, tervise parendamise energia, äri edendamise energia, suhete arendamise energia, enesearendamise energia, kodu heaoluga tegelemise energia.

Tootekood: KoA08
4,40 € (50%)
8,80 €
Koera aasta abikaart 3 bambust klaasnõus

PEREKONNA tsoon. Selle tsooni energiad on segaduses, sest siin domineerib Puu aja Metalli vastasseis. 

Abivahendina abikaart 3 bambust klaasnõus.

Tootekood: KoA11
0,75 € (50%)
1,50 €
Koera aasta abikaart 2 kitse

MAINE tsoon. Eelmisel aastal oli see tsoon ja eluvaldkond segaduses, tuues kaasa palju pahandust, siis sel aastal toimivad selle tsooni energiad palju rahulikumalt, toetades õppimist, teadmiste omandamist, avastamist, maailma tundmaõppmist, tunnetamist, reise nii reaalseid kui virtuaalseid ning armastust. 

Abivahend abikaart 2 kitse.

Tootekood: KoA16
0,75 € (50%)
1,50 €
Maakoera aastakaart

16. veebruaril 2018 algas maakoera aasta. 

Pannes aasta looma sümboolika nähtavale kohale või kandes endaga kaasas, avaldame austust aastaloomale ja hea energia toetab meid kogu aasta vältel.

Tootekood: KoA18
1,25 € (50%)
2,50 €