Koera aasta abikaart päike

Tootekood: KoA13
Hind:
1,50 €
Kogus: - +

ABISTAJATE tsoon. See tsoon on sel aastal seotud tulevikuenergiaga ja kuna energia on muutuv, siis võib siin olla nii õnnestumisi kui pettumusi. 

Abivahendina abikaart päike.

Selle tsooni kaudu saab sel aastal toetada meest ja eelkõige mehe tervist. NB! Vaadake, et siin alas pole liiga palju vett, see nõrgestab mehe tervist.

Vaatamata mõningatele takistustele, on see siiski päris heas toonuses eluvaldkond. Kuid on üks soovitus, kui sinu magamistuba on selles alas, siis mitte magada peaga loode ilmakaare suunas, või kui asub töökoht siin, siis mitte töötada näoga loode suunas. See ala toetab sel aastal töökoha ja kodu vahetust. Stimuleerib intellektuaalset ja hingelist arengut, toetab reise ning aktiveerib seda, mis on seotud oma sise- ja välismaailma arenguga, õppimisega, uue info saamisega.

Kui siin alas asub kodu peauks või magamistuba, vajab see bagua tsoon kindlasti tasakaalustajat.

Selle ala kaudu saab kiirendada asjade kulgu, karjääri arengut, staatuse paranemist, palga tõusu. See ala on hea juhtidele, poliitikutele, sõjaväelastele, üldse peremeestele.

Riskeerimine toob sel aastal halva õnne.

 

 

 

Sarnased tooted
Sooviküünal "Yin-Yang"

Juba tuhandeid aastaid tagasi on inimesed arvanud, et õnne loob maa ja taeva tasakaal. Selleks tuli aga maa ja taevas kokku viia. Appi võeti tugev tuul ehk yang (valge) ja salapärane vesi ehk yin (must).

Mõõdud: 75x75x75 mm. Küünal on käsitsi valmistatud ja maalitud, väestatud. 

Mõtle läbi oma soovid, süüta küünal ning esita soov.

Tootekood: KN02
9,50 €
Võtmehoidja "Jänes" yin-yang

DRAAKON vajab Koera aastal kaitseamuletti JÄNES. Vastuolud põhimõtes, vundamendi kõigutamine. Mõjutab Draakoni aastat, Draakoni kuud, Draakoni tundi ja Draakoni päevamärki. NB! Draakoni kuu 05.04.-05.05. Draakoni tund kl.7.00-8.59; Draakoni päevamärk arvutatakse välja individuaalselt. (Arvutamise info raamatus „Kuulsuse, maine ja hea nime feng shui“).

Läbimõõt 25 mm

Tootekood: LM03
2,50 €
Koera aasta võtmehoidja

Pannes aasta looma sümboolika nähtavale kohale või kandes endaga kaasas, avaldame austust aastaloomale ja hea energia toetab meid kogu aasta vältel. Sobib võtmete, ka jope- või kotiluku külge. Hea kingitus ka teistele Koera aastal.

Tootekood: KoA06
2,50 €
Pendel rohelisest aventuriinist

Aventuuriinist (Koera aasta kivi) valmistatud koonusekujuline pendel.  

Tootekood: OH19
22,40 €
Koera aasta abikaart lehvikust

RAHA tsoon. Selle tsooni energiad on segaduses, kuid selle negatiivne mõju võrreldes perekonna tsooniga on palju nõrgem. Energia soovib tuua sinu ellu head, kuid vastuolu loob takistusi. Seega annab see teada, et mitte midagi ei tule niisama, vaid tuleb tegutseda.

Abivahendina feng shui klassika abikaart lehvikust.

Tootekood: KoA12
1,50 €