Koera aasta abikaart päike

Tootekood: KoA13
Hind: 1,50 €
1,13 €
Kogus: - +

ABISTAJATE tsoon. See tsoon on sel aastal seotud tulevikuenergiaga ja kuna energia on muutuv, siis võib siin olla nii õnnestumisi kui pettumusi. 

Abivahendina abikaart päike.

Selle tsooni kaudu saab sel aastal toetada meest ja eelkõige mehe tervist. NB! Vaadake, et siin alas pole liiga palju vett, see nõrgestab mehe tervist.

Vaatamata mõningatele takistustele, on see siiski päris heas toonuses eluvaldkond. Kuid on üks soovitus, kui sinu magamistuba on selles alas, siis mitte magada peaga loode ilmakaare suunas, või kui asub töökoht siin, siis mitte töötada näoga loode suunas. See ala toetab sel aastal töökoha ja kodu vahetust. Stimuleerib intellektuaalset ja hingelist arengut, toetab reise ning aktiveerib seda, mis on seotud oma sise- ja välismaailma arenguga, õppimisega, uue info saamisega.

Kui siin alas asub kodu peauks või magamistuba, vajab see bagua tsoon kindlasti tasakaalustajat.

Selle ala kaudu saab kiirendada asjade kulgu, karjääri arengut, staatuse paranemist, palga tõusu. See ala on hea juhtidele, poliitikutele, sõjaväelastele, üldse peremeestele.

Riskeerimine toob sel aastal halva õnne.

 

 

 

Sarnased tooted
Koera aasta feng shui 7 energia kalender

Igal päeval on oma energia ja mõju. Koera aasta feng shui kalendris on välja toodud 7 olulisemat kvaliteeti: abiellumise energia, lepingute sõlmimise energia, tervise parendamise energia, äri edendamise energia, suhete arendamise energia, enesearendamise energia, kodu heaoluga tegelemise energia.

Tootekood: KoA08
6,60 € (25%)
8,80 €
Koera aasta abikaart 7 osaline pagood

KARJÄÄRI tsoon on sel aastal kõige enam ohustatud ala, sest toimub tugev energiate põrkume. Selle tsooni negatiivne mõju on veelgi tugevam, kui siin asub kodu peauks või magamistuba või töökoht.

Abivahend abikaart 7 osaline pagood. Samuti sobib siin kasutada 6-harulist metalset tuulekella.

Ära kasuta siin tule elemendi energiat! 

Tootekood: KoA09
1,13 € (25%)
1,50 €
Koera aasta abikaart lehvikust

RAHA tsoon. Selle tsooni energiad on segaduses, kuid selle negatiivne mõju võrreldes perekonna tsooniga on palju nõrgem. Energia soovib tuua sinu ellu head, kuid vastuolu loob takistusi. Seega annab see teada, et mitte midagi ei tule niisama, vaid tuleb tegutseda.

Abivahendina feng shui klassika abikaart lehvikust.

Tootekood: KoA12
1,13 € (25%)
1,50 €
Koera aasta abikaart kolmnurkne jadeiit

TEADMISTE tsoon. Antud bagua ala energiad on sel aastal häiritud. Eelkõige mõjutab see rahaenergiat, sest teadmiste tsoon on sel aastal seotud majandusküsimustega. 

Abivahend kolmnurkne jadeiit.

Tootekood: KoA15
1,13 € (25%)
1,50 €
Koera aasta rahakaart punane DRAAKON

Rahaenergia aktiveerimise kaart sel aastal on punane DRAAKON (红色钱龙 Hongse qian long). 

Tootekood: KoA17
1,50 €