Feng shui videokursus, 1.aste (DVD-d)

Tootekood: VL01
Hind:
55,00 €
Kogus: - +

Feng shui I aste, videoloengud (8 x 60 min), DVD

Avarda oma teadmisi kodus, suvilas, puhkehetkel ... videoloengute abil. 

Feng shui videoloengutes vaatame lähemalt ümbritsevat ruumi, kuidas luua ennast toetav ümbruskond. Mis loovad hea enesetunde? Kaheksa loengu kaudu on Teil võimalus heita pilk feng shui maailma. Õpitut on võimalik rakendada kohe praktikas ja seda oma kodus.

1. loeng (60 min)

Sissejuhatav loeng feng shui õpetusse. Holistiline maailmakäsitlus. Mis see on? Kuidas see on seotud feng shuiga? Feng shui ülesanne, omadused ja eesmärk. Ida ja Lääne erinev tõlgendus feng shui’st. Elu sinusoidid.

2. loeng (60 min)

Feng shui kontseptsioon: tao, chi jne. Feng shui ajalugu. Eesti oma feng shui ehk tuule ja vee õpetus. Feng shui kui energiaõpetus: kolm energia liiki. Mis on kolm "edu" või "õnne". Asukoha valik (algus)

3. loeng (60 min)

Feng shui välisruumis: asukoha valik (jätk). Ruumi loomise 3 erinevat viisi. Energiate yin/ yang, olemus. Yin/yang ruumis, ametites, helis jne.

4. loeng (60 min)

Feng shui põhialus: 4 elementi meie ümber ja meie sees. Inimese kahe põhivajaduse: turvatunde ja kontroll informatsiooni liikumise üle, loomise põhimõtted ruumis, maastikul, inimeses, riikides.

5. loeng (60 min)

Feng shui kontseptsioon: 5 algelementi ehk stiihiat meis ja meie ümber. Maa, Metalli, Vee, Puu ja Tule energiad inimeses, ruumis, tegevusvaldkondades, hobides, tervises ja enese ning ümbruse tasakaalustamises.

6. loeng (60 min)

Ruumide ja majade analüüs 5 elemendi võtmes.
Feng shui eluruumis. Missugustele eeldustele peavad vastama meie eluruumid? Erinevad mõjurid: vaade ukselävelt, servad, nurgad, talad.

7. loeng (60 min)

Kaldseinad, sambad, uksed, aknad. Kodu jagamine ruumide kaupa: elutuba, söögituba, köök, magamistuba, lastetuba erinevatele vanusegruppidele, töötuba, veranda. Värvid, värvimõju.

8. loeng (60 min)

Feng shui kontseptsioon: Bagua ehk 8-tsooni teooria ehk meie eluvaldkonnad. Bagua tsoonide kirjeldus, mõju inimesele, perekonnale, firmale. Bagua tsoonide (eluvaldkondade) tasakaalustamine ja aktiviseerimine ruumi kui abivahendi abil.

 

Sarnased tooted

Feng shui II aste, videoloengud (9 x 60 min), DVD

Avarda oma teadmisi kodus, suvilas, puhkehetkel ... videoloengute abil. 

II astme videoloengutes tutvume Yijingiga (Muutuste Raamat), räägime aja tsüklilisusest, headest mõõtudest. Jagame erineva kujuga ruume bagua-tsoonideks. Mida teha tsoonide üle- ja alatoonustega? Feng shui horoskoop. Mida annab kaasa sünnimoment ja kuidas ennast tasakaalustada? Päeva energia arvutamine. Tšakrate seos eluvaldkondadega. Pendel ja vitsad. Puude energia.

Tootekood: VL02
58,00 €

Feng shui III aste, videoloengud (9 x 60 min), DVD

Avarda oma teadmisi kodus, suvilas, puhkehetkel ... videoloengute abil. 

III astme videoloengutes keskendume bagua 8 tsooni tundmaõppimisele. Tähtis on aru saada nende eluvaldkondade filosoofilisest sisust, et hakata looma tasakaalustatud elu- ja edustrateegiaid. Iga tund kujutab endast keskendumist ühele tsoonil. Kokku seega 9 tunnist loengut (8 bagua tsooni + keskus)

Tootekood: VL03
58,00 €