Kaubamärgid

 

 

Abikaart Rahalaevuke

Tootekood: TA16
Laoseis: 56
Hind:
2,50 €
Kogus: - +

Teadmiste tsooni (8) energia on sel aastal SOODNE. Siin asub selle aasta jõukuse energia.

Pane siia Tiigri riputis või Tiigri aasta kaart – avalda austust Tiigrile. Veeda siin võimalikult palju aega. Kui sinu magamistuba asub siin, siis oled võitnud jackpoti. Õnn elab ja areneb ise. Selle tsooni kaudu saab toetada kirjutamist, tegelemist kunstiga, reisimist, õppimist ja õpetamist, samuti partneri otsingu/leidmise energiat, romantilisi suhteid, rasestumist ja rasedust, abiellumist, suuri pidustusi, naise väge. Selle tsooni kaudu saab tasakaalustada ja aktiveerida selliseid valdkondi nagu kinnisvara, ehitus, teed, kaubandus, kindlustus, laomajandus, varade juhtimist (haldamist). Tsooni energia on mõnevõrra häitud, kui siin asub kodu peauks. Abikaart: rahalaevuke

Sarnased tooted

Energeetiline laadija – KÜMMENURK. Komplektis 2 tk (läbimõõt 12,5 cm)

Kümmenurk on üks lihtsamaid energeetilisi laadijaid.Tõhus abivahend enda, oma kodu ja oma kaaslaste energeetiliseks puhastamiseks ja laadimiseks. Kümmenurk kui geomeetriline vorm võib küllastada (laadida energeetiliselt) jõududega nii sõna, tunnusmärki kui ka esemeid.

Tootekood: LA01 ,   Laoseis: 15
17,10 €

Oonüksist käevõru ümbermõõdule 19 cm. Suured kivid mõõduga 7x12mm ja väikesed kivid mõõduga 4x4 mm. Oonüks on Yang Vesi Tiigri aasta kivi.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH247 ,   Laoseis: 1
37,80 €

Oonüksist käevõru nii naisele kui mehele. Kivi on matistatud. Ehte ümbermõõdud 18 cm (naisele) ja 21 cm (mehele). Oonüks on Yang Vesi Tiigri aasta kivi.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH249 ,   Laoseis: 15
36,90 €

Verekivist käevõru, mis sobib käe ümbermõõdule 17-24 cm, kinnitusena on kasutatud nn libistamise tehnikat. Kivi suurus 13x5x mm. Suurte kivide vahele on lisatud väikesed hematiidist kettad. Verekivi on yang vesi Tiigri aasta tervisekivi. Verekivi kannab endas Tule elemendi energiat!

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH251 ,   Laoseis: 10
14,40 €

Tuliahhaadist käevõru, ümbermõõdule 20 cm. Suur kivi mõõtudega 13-18 mm ja väike kivi läbimõõduga 8 mm. Tuliahhaat täidab yang vesi Tiigri aasta tühja Tule pesa. Eelkõige on selle kivi energia seotud töö/raha/sissetulekute kaitsega.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH257 ,   Laoseis: 12
12,90 €